KURUMSAL

Traditional Olea Sumeria

PERFORMANS TARIM

Olea Sumeria Zeytinyağı Performans Tarım üretimi zeytinlerden elde edilmektedir. Performans Tarım Ltd. Şt. Merkezi Antalya’da olup, Manisa Salihli ‘de ve Prag’da (Çek Cumhuriyeti) Şubeleri vardır. Türkiye’de zeytinyağı denince akla önce Ege bölgesi gelir. Ege bölgesinde Manisa Salihli’de kendi zeytin bahçelerimizden elle toplanan Domat, Kalamata, Gemlik cinsi zeytinler hijyenik şartlarda sıkıma hazırlanır.

Olea Sumeria Zeytinyağı, Haus marka kontinü sistem zeytin yağı üretim tesisinde en ileri teknolojiler kullanılarak soğuk sıkım yöntemi ile elde edilir. Asit oranı %0.3 civarında olan 2 tip zeytinyağı (kalamata,domat türü yeşil zeytinler ve gemlik tipi zeytinlerden elde edilen zeytinyağı ) 250 ml. ,750 ml. , 1500 ml. cam şişeler de satışa sunulur.

Yılda 40 ton zeytin yağı üretim kapasitesi olup bu miktar istenirse 100 tona çıkartılabilir.
Olea Sumeria yüksek besin değeri, düşük asit oranı, yeşil sarı rengi, meyva kokusu içeren aromatik duyusal özellikleri ile birinci sınıf bir üründür. Ürünün asit oranı gıda ve peroksit değerleri Ege Üniversitesinin gıda analizleri kontrol laboratuvarında yapılmaktadır.

  • Misyonumuz

    Firmamızın ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

  • Vizyonumuz

    Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini karşılamak,
    Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratarak müşteri sadakatini sağlamak ve satış oranlarımızı büyüterek en çok tercih edilen zeytinyağı markası olmak.

Firmamız Performans Tarım, Manisa Salihli’de 400 dönüm araziye sahip zeytin bahçemiz ve yaklaşık 14.000 zeytin ağacımız ile zeytin ve zeytinyağı alanında faaliyet göstermektedir. Merkez ofisimiz ise, Antalya’da bulunmaktadır.

İletişim

Telefon : +90 242 243 42 41
E-posta : info@oleasumeria.com.tr
Merkez : Varlık Mah. Yüzüncü Yıl Bulvarı Gökoğlu Apt. 62/4 Kat:2 Muratpaşa/ANTALYA
Üretim Tesisi : Dombaylı Mahallesi Salihli / Manisa

Performans Tarım © Tüm Hakları Saklıdır | Localveri E-Ticaret Sistemi

Translate »
  • Kayıt Ol
Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adı veya e-posta adresinizi giriniz. Yeni şifrenizi oluşturabileceğiniz bir linki e-posta adresinize gönderilecek.
Kişisel bilgileriniz başkaları ile paylaşılmayacak.